Info ze ŠvP

18.04.2017 16:37

6.den

Dnes mají děti celý den s vychovatelkou Any - dopoledne zdolaly Klíč. Počasí bylo náročné, chvíli sníh, chvíli slunce, ale všechny se vrátily v pořádku a na kopci se jim moc líbilo. Odpoledne aprílové počasí pokračuje, a tak děti traví čas v herně a na hřišti. Později je čeká balení a slíbená závěrečná diskotéka. Zítra bude náročné dopoledne - dobalování, stěhování z bunglovů, výměna turnusů...děti se nasnídají, dostanou svačinu a balíček na cestu. Pokud vše půjde dobře, budeme  Ústí kolem 13.hodiny. Zítra nebude asi možné už napsat, ale to už uslyšíte všechno od svých dětí :-)

5.den

Ráno jsme se probudili do deště, ale během dopoledne začalo foukat, mraky se rozehnaly a sem tam vykoukne i sluníčko. Poslední den ve škole děti hrály různé hry, luštily tajenky skládaly legrační dvojice slov. Teď už jsou venku na odpoledním programu. K obědu byla rajská omačka a všechny děti vypadaly, že jim chutná, většina si šla i přidat. Večer je čeká kino a zítra zase diskotéka.

4.den

Počasí se stále drží, dnes je ještě o něco tepleji než včera. Děti po ranní výuce dokončují etapovou hru a pak budou mít program po třídách. Všechny jsou v pořádku a těší se na večeři, kterou si mohly vybrat. Většina dala přednost krupicové kaši. Během víkendu čeká děti i výlet, tak už se těší. 

  3.den

Dnes nám počasí přálo, sluníčko svítí skoro celý den, děti jsou skoro pořád venku. Dnes dokončují etapovou hru ze včerejška a večer je čeká pěvecká soutěž ve stylu "Tvoje tvář má známý hlas". U holčiček se už objevilo i pár "stýskacích" slziček, ale při hře se jim daří rychle zapomenout. Kluci vypadají v pohodě. Jídlo asi chutná všem a na zítřek si mohou vybrat ze dvou jídel. Všechny děti mají velkou radost z pohledů a dopisů, které jim píšete, když něco nemohou přečíst, tak jim pomůžeme. 

2.den

Večer děti dlouho usínaly, zato ráno se některým nechtělo vstávat. Na snídani jsme ale dorazili všichni včas. Bylo toho hodně na výběr - lupínky, mléko, sýry, šunka, marmeláda, pomazánka a pečiva kolik kdo chtěl. Pak si děti uklidily pokoje (budou se bodovat) a šly se učit. Před obědem jsme vyrazili ještě na krátkou procházku. Během poledního klidu dostaly děti poštu z domova a napsaly také nějaké pohledy. Odpoledne proběhlo ve znamení "celotáborové hry"... Teď jsou po večeři a chystají se na večerní program. Počasí je stále mrazivé, chvílemi sněží, dnes svítilo i sluníčko. Děti jsou neustále nabádány, aby se teple oblékaly. Všechny mají dobrou náladu, zatím nikdo neplakal.

1.den

Dorazili jsme v pořádku na místo. Je zde slabý signál, je možné, že se mi vždycky nedovoláte. V nutném případě pište sms, ozvu se, až budu v signálu. Oběd byl výborný, polévku sice nejedli všichni, ale na druhém jídle si děti pochutnaly :-) (knedlíky, omáčka). V bungalovech je teplo, při stlaní postelí jsme se všichni ještě zapotili. Momentálně jsou děti s vychovateli rozptýleny po táboře a hrají různé hry. Od dětí slyším jen pozitivní ohlasy, snad nám to tak vydrží pořád :-). Večer se děti vyřádily na diskotéce a teď už spí...

—————

Zpět


Kontakt

Déčko

ZŚ Ústí nad Labem, Mírová 4

607056010